“Служу українському народу”: у Кам’янець-Подільському відзначили День Національної поліції України

Вчора заступник голови обласної ради Валентин Соколюк  взяв участь у заходах з нагоди Дня Національної поліції України.

Валентин Іванович від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутатського корпусу привітав з професійним днем студентів Харківського національного університету внутрішніх справ – вишу, два факультети якого  релоковано на Хмельниччину під час повномасштабної війни. Крім того, посадовець висловив привітання присутнім у залі працівникам Камʼянець-Подільського районного управління Національної поліції.

“У ці тривожні для країни дні правоохоронці разом зі Збройними силами України та іншими військовими формуваннями мужньо протистоять збройній агресії, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави”, – сказав Валентин Соколюк.

Також він зазначив: “Харківський національний університет внутрішніх справ – це флагман вищої освіти та науки, потужний центр підготовки кадрів для Національної поліції України за всіма світовими стандартами. Незважаючи на важкий час, університет зберіг науково-педагогічний колектив, який продовжує готувати нові кадри для Національної поліції України та за міжнародної підтримки продовжує реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади”.

Заступник голови обласної ради подякував працівникам поліції за високу відповідальність та мужність під час несення служби у цей складний для України час, а студентам університету – за те, що обрали ризиковану, складну, але таку важливу професію. Він побажав усім непохитної віри в Україну та нашу Перемогу.

За самовіддане служіння українському народу та підготовку висококваліфікованих фахівців Валентин Соколюк вручив відзнаки обласної ради одним із кращих у професії викладачам Харківського національного університету внутрішніх справ.

 

До привітань з нагоди Дня Національної поліції України долучились представники Міністерства внутрішніх справ України, обласної та Камʼянець-Подільської районної військових адміністрацій, Камʼянець-Подільської міської ради, громадськість.

 

 

попередня статтяДо відома зацікавлених осіб!
наступна статтяРобота без бар’єрів: корисні посилання для людей з інвалідністю від центру зайнятості