Сьогодні відбулося заключне засідання балансової комісії

Майже три тижні тривали засідання балансових комісій обласної ради. Сьогодні, на завершальному засіданні комісія під керівництвом голови обласної ради Віолети Лабазюк, у складі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука, заступника голови обласної ради Валентина Соколюка, заступника керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяни Зеленко, депутатів обласної ради, представників обласної військової адміністрації розглянула діяльність закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти області, які фінансуються з обласного бюджету.

Напередодні про свою діяльність вже прозвітували дев’ять таких закладів. Сьогодні ще 11 з них представили членам комісії звіт про результати своєї діяльності та перспективи роботи у поточному році.

Серед нинішніх доповідачів: Державний навчальний заклад “Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей”, Державний навчальний заклад “Лісоводський професійний аграрний ліцей”, Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області, Державний навчальний заклад “Подільський центр професійно-технічної освіти», Кам’янець-Подільський фаховий коледж індустрії, бізнесу та інформаційних технологій, Кам’янець-Подільський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну, Вище професійне училище №36 с.Балин, Державний професійно-технічний навчальний заклад “Красилівський професійний ліцей», Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти “Старокостянтинівський аграрно-промисловий ліцей”, Державний навчальний заклад «Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти» та Чорноострівський професійний аграрний ліцей.

У ході засідання члени комісії акцентували увагу на тому, яка кількість учнів навчається у закладі та потенційні можливості щодо наповненості закладу, яка «географія» учнів та студентів, яке співвідношення між кількістю учнів/студентів за державним замовленням та за контрактом, які види професій пропонують навчальні заклади та наскільки вони є затребуваними, яка ефективність навчальних програм, чи є співпраця закладу з бізнесом щодо підготовки кадрів з подальшим працевлаштуванням, яка матеріально-технічна база  закладів та як вона використовується, чи впроваджуються енергоефективні технології, як здійснюється наповнення спецфонду тощо.

Віолета Лабазюк наголосила, що керівникам закладів необхідно підтримувати постійну комунікацію з головами громад та  бізнесом, пропонувати власні послуги, тим самим сприяючи наповненню спеціального фонду.

Також члени комісії детально обговорили питання щодо умов та результативності проходження учнями/студентами виробничої практики на підприємствах області.

Під час засідання комісії було наголошено й на окремих проблемних питаннях у закладах освіти, які стосувалися  ремонту приміщень та опалювальної системи, поновлення матеріально-технічного оснащення, залучення коштів до спецфонду.

Інформацію усіх доповідачів члени комісії взяли до відома.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк відзначила волонтера
наступна статтяВолодимир Гончарук привітав випускників проєкту «Fashion Training Center»