Володимир Гончарук привітав випускників проєкту «Fashion Training Center»

29 лютого у Хмельницькому національному університеті за участю  першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука відбулося вручення сертифікатів випусникам тренінгового центру Fashion Training Center – проєкту «Fashion Training Center».

Також у заході взяли участь керівники Хмельницької міської ради, адміністрація університету, представники ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР», керівники підприємств – учасників ГС «Podillia Fashion Cluster», викладацький склад кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ та слухачі-випускники курсів.

Володимир Гончарук привітав організаторів та випускників проєкту «Fashion Training Center» з його успішною реалізацією. Він підкреслив, що економіка України має розвиватись експортно орієнтованою. І найважливіше у цьому процесі – це  підготовлені фахівці, які професійно виконують роботу та отримують гідну заробітну плату.

“Такі програми підготовки фахівців, які можуть на дорогому і якісному обладнанні робити хороший продукт, котрий можна продати за високу ціну на конкурентному євопейському ринку – це  і є наш шлях розвитку”, – наголосив Володимир Володимирович.

Місією проєкту «Fashion Training Center» є проведення навчання або підвищення кваліфікації за унікальною методикою, розробленою фахівцями кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету на замовлення провідних швейних підприємств Хмельницького.

В рамках проєкту підготовлено та проведено 8 тренінгових курсів за такими професіями/ кваліфікаціями/ напрямами: швачка, оператор автоматизованого робочого місця, дизайнер-друкар цифрового друку, розкрійник, конструктор за трьома рівнями, а також курс «Креативна студія». Сертифікати отримали понад 60 учасників проєкту.

«Fashion Training Center» реалізовано громадською організацією «Агенція сталого розвитку «АСТАР» спільно з громадською спілкою «Podillia Fashion Cluster» за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

попередня статтяСьогодні відбулося заключне засідання балансової комісії
наступна статтяУ Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова вітали випускників