Спільна мрія про мир та Перемогу об’єднала світ!

Сьогодні пів тисячі дітей з чотирьох українських міст і діти з британського міста Ліверпуль одночасно запустили у небо символічні повітряні змії.
Команди «Євробачення-2023», Culture Liverpool, «Go Fly Your Kite» та Малої академії наук України створили комплекс тематичних івентів у Британії та в Україні.
Флешмоб «Land & Sky, Home & Dreams» — один із них. Ідея проєкту — розповісти, про що мріють українські діти, і показати це світові разом з їхніми однолітками з Британії, які їх підтримують.
Понад 150 школярів з Хмельниччини стали частинкою історії Євробачення-2023. Долучились до участі в заході й перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Олена Лещишина, представники міської влади, директорка центру професійного розвитку педагогічних працівників ХМР Оксана Ратушняк, учні та педагоги Хмельницької гімназії №1 ім. Красицького.
Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Володимир Гончарук зазначив:« Сьогодні всі цивілізовані країни, зокрема і Велика Британія, надають вагому підтримку та допомогу нашій країні. Разом ми відстоюємо нашу свободу та боремось за щасливе майбутнє для наших дітей. Ця акція вкотре показала наше спільне бачення та міцні партнерські відносини».
Учні гімназії №1 презентували глядачам цікавий патріотичний флешмоб та запустили у небо символічні повітряні змії, на яких намалювали і написали свої мрії та бажання. Він уособлює надію на щасливе майбутнє. Символічні й українські міста, у яких провели флешмоб: Київ, Львів, Хмельницький та Полтава утворюють на карті ромб — форму повітряного змія.
Серед учасників заходу також є діти, які через повномасштабну війну вимушено покинули власні домівки разом з батьками. Школярі з різних куточків нашої країни, де наразі триває боротьба із ворогом, розказали власні історії та поділяться мріями, які хочуть донести до всього світу.
Мрія українських дітей лише одна – миру та перемоги на рідній землі, щоб ніколи більше не чути вибухів та не бачити, як страшні ракети окупантів вбивають ні в чому невинних українців, тато та мама поруч, а на вулиці лунає щасливий дитячий сміх. Ну і звісно, аби мальовнича та незламна Україна розквітла новини барвами.
Діти ж зі всього світу висловлюють слова підтримки нашій країні, збирають необхідну допомогу, стають справжніми друзями для українських дітей, що були вимушені виїхати з країни через активні бойові дії. Разом вони вірять, що добро обов’язково переможе зло. А світло – темряву.

попередня статтяСьогодні Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!