Спільними зусиллями – до перемоги!

Єдиною командою працюють щодня волонтери штабу гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради, аби забезпечити не лише вимушено переміщених осі, які наразі проживають на території області усім необхідним, а й простягнути руку допомоги іншим регіонам України.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк, за ініціативи якої було створено даний штаб наголошує, що за більш ніж чотири місяці на Хмельниччині прийняли більш ніж 300 тисяч переселенців. Розуміючи всю відповідальність за збереження життів українців, яка лягла на плечі Західних регіонів України, з перших днів війни, за її ініціативи в області створили найбільш ефективну модель роботи штабу гумдопомоги вимушено переміщеним особам.

Днями, зі штабу відправлено провізію для переселенців, що отримали прихисток в Лісовогринівецькій та Заслучненській громадах. Отримавши звернення від голів тергромад, працівники одразу відгукнулись на прохання про допомогу. Відтак, вантаж необхідних продуктів харчування та засобів особистої гігієни доставлено для родин переселенців.

«За цей період нам вдалося організувати міцну співпрацю з багатьма країнами Європи, відправити значну кількість гуманітарних вантажів в інші регіони та надати допомогу на місцях. Під час робочих зустрічей у громадах області  наголошую, що Хмельницька обласна рада готова надавати допомогу вимушено переміщеним особам. У пріоритеті нашої роботи – забезпечення тимчасово переміщених осіб,  що проживають на Хмельниччині, всім необхідним “, – зазначила Віолета Лабазюк.

Разом – до перемоги! Все обов’язково буде Україна!

 

 

попередня статтяВідновлено реабілітаційне та санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України
наступна статтяКрізь труднощі – до довгоочікуваної перемоги!