Співпраця з партнерами штату Юта триває

Вчора голова обласної ради Віолета Лабазюк провела робочу зустріч з директором розвитку (CDO) американської благодійної організації «August Mission» David Edgel та нашим земляком, волонтером Вадимом Басистим. Більше 10 місяців триває активна співпраця Віолети Олександрівни з представниками цієї організації.

Благодійники систематично передають до штабу гуманітарної допомоги обласної ради продукти харчування, речі та взуття, засоби особистої гігієни, медичне обладнання та ліки.

Учасники зустрічі напрацювали перспективи подальшої співпраці щодо спільної волонтерської діяльності та надання посильної допомоги українцям, які цього вкрай потребують. Також було обговорено шляхи реалізації спільних проєктів для підтримки родин ВПО, що проживають на Хмельниччині.

За підсумками напрацювань голови обласної ради та представників американської благодійної організації, днями до штабу гумдопомоги надійде черговий вантаж з розхідними матеріалами для медичного обладнання, які буде спрямовано для зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності обласної ради та іншою необхідною провізією.

Віолета Олександрівна подякувала представникам благодійної організації в особі David Edgel за всебічну підтримку та сталу допомогу українському народові.

попередня стаття1 лютого стартувала нова хвиля подачі заяв на урядову програму мікрогрантів єРобота
наступна статтяГромади Хмельниччини залучають допомогу від іноземних партнерів