Стартує 4 сезон Проекту ПУЛЬС: 48 практикумів по всій країні

З жовтня розпочинається новий сезон одноденних фахових майстерень Української асоціації районних та обласних рад в рамках Проекту ПУЛЬС. Покриття сягатиме території 23 регіонів. Зокрема, у Хмельницькій обласній раді фахова майстерня відбудеться 17 жовтня на тему “Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів”.

Після дослідження потреб, розроблені навчальні програми за різними напрямками. Цього разу практикуми проводитимуться на такі теми:

  1. Реформа місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні;
  2. Інформування громадськості про діяльність ради – шлях до порозуміння та відкритості;
  3. Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування;
  4. Бачення розвитку сфери освіти у контексті формування системи влади;
  5. Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів.

Формат заходів передбачає роз’яснення законодавства у відповідній сфері, а також механізмів його реалізації на практиці. Також обговорюватимуться проблемні питання у діяльності рад та шляхи їх подолання. Фахові майстерні проводитимуться в інтерактивній формі. Учасники, матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями. Передбачається обговорення законодавства та шляхи його застосування на практиці, а також інші важливі аспекти діяльності органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що фахові майстерні організовуються в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад

Учасниками фахових майстерень можуть бути посадові особи органів місцевого самоврядування обласного та районного рівня. Записатися на навчання можна за телефоном 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньки uaror.pulse@gmail.com.

Зазначимо, що фахові майстерні є безкоштовними.

Нагадаємо, що протягом 4 сезону Проекту буде проведено 48 фахових майстерень на території 23 областей країни.

Детальна інформація про дати та тематику у інфографіці нижче.