Стратегія розвитку бізнесу – важлива складова економічного зростання регіону

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з представниками громадської організації “Асоціація підприємців та виробників “Бізнес люди”.

“Громадська організація створена нещодавно та об’єднала у своїх лавах близько 40 підприємців малого та середнього бізнесу нашої області. Це – перша відкрита зустріч та презентація нашої Асоціації “, – сказала голова організації Мар’яна Овчарук. Також вона зазначила, що однією з цілей створення громадської організації є напрацювання та реалізація спільних соціальних проєктів  із залученням представників бізнесу і влади.

До  Асоціації підприємців та виробників “Бізнес люди” увійшли  відомі в нашому регіоні власники та керівники підприємств.

“Ініціативи, які ви напрацюєте в рамках сьогоднішнього заходу, в подальшому будуть доведені до тих гілок влади, які зможуть прийняти відповідні рішення задля втілення їх у життя”, –  звернулась Віолета Олександрівна до учасників заходу.

Віолета Лабазюк відмітила високу значимість громадських об’єднань у процесі розвитку України та нашої області. Вона зазначила, що обласна рада та вона особисто завжди налаштовані на співпрацю з бізнесом та громадськістю.

У ході двох панельних дискусій учасники заходу детально обговорили дві важливих теми: “Стратегія економічного розвитку Хмельниччини в умовах невизначеності” та “Людський капітал: адаптація до нових викликів”.

Сьогодні громадська організація “Асоціація підприємців та виробників “Бізнес люди” надає професійні консультації новоствореному та релокованому  бізнесу, навчає молодь підприємництву та підтримує молодіжні ініціативи, бере участь у міжнародних виставках та грантових програмах.

Асоціація налаштована на співпрацю та запрошує до своєї спільноти представників бізнесу усього Хмельницького регіону. А в подальших планах – розширення громадської діяльності й за межами нашої області.

попередня статтяОхорона здоров’я та соціальний захист − пріоритети країни, яка дбає про своїх громадян
наступна статтяВідбулося чергове засідання Української асоціації районних та обласних рад