Студенти гуманітарно-педагогічної академії отримали дипломи

У стінах обласної філармонії відбулися урочисті збори з нагоди чергового випуску бакалаврів та магістрів гуманітарно-педагогічної академії, одного з вищих навчальних закладів обласної комунальної власності.

Випускників, їх батьків та педагогічний колектив академії від імені депутатів обласної ради привітала перший заступник голови облради Неоніла Андрійчук.

«Нинішнє суспільство потребує гарних висококваліфікованих професіоналів, які у подальшому будуть втілювати реформи, шляхом яких рухається наша Україна зараз, тому є потреба у фахівцях нової генерації, здатних на високому професійному рівні сприяти освітньому та культурному розвитку. Тож приймайте лише гідні рішення в інтересах дітей, яких навчатимете. Адже нині одночасно із врученням дипломів ми вручаємо вам найдорожче – виховання й навчання наших дітей, а значить від вас великою мірою залежить й майбутнє нашої держави.», – зазначила Неоніла Вячеславівна.

 На завершення вітального слова посадовець побажала кожному випускнику життєвого шляху, який буде достойним їхньої високої мрії.

Неоніла Андрійчук разом із керівництвом академії та почесними гостями урочистостей вручили 310 випускникам, близько 80 яких з відзнакою, дипломи бакалавра і магістра з таких спеціальностей: початкова освіта, філологія – українська, англійська мова та література, дошкільна освіта, музичне, образотворче та хореографічне мистецтво, педагогіка вищої школи.

На сьогодні Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія є одним із провідних вищих навчальних закладів у регіоні, яка вже протягом 97 років здійснює підготовку фахівців за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями і забезпечує нашу область кваліфікованими кадрами. Науково-педагогічний колектив академії спрямовує свої зусилля на розвиток активних, творчих, креативних фахівців, яких потребує Нова Українська школа.

У навчальному закладі постійно проводяться різноманітні наукові заходи конференції, семінари, виставки, презентації наукових доробок та наукових шкіл. Випускники академії постійно здобувають призові місця в змаганнях, олімпіадах та конкурсах.