Студентський забіг

31 травня цього року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії спільно з Хмельницьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Спортивною студентською спілкою України відбувся Студентський забіг, в якому взяли участь 570 студентів факультету початкової освіти та філології, факультету дошкільної освіти та факультету мистецтв.

Започатковано подібні легкоатлетичні забіги у 2018 році Хмельницьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України разом із Спортивною студентською спілкою України. Забіг на дистанцію 1 миля/1609  метрів пройшов 1 червня 2018 року одночасно у всіх регіонах України за участю 15 тисяч студентів зі 100 закладів вищої освіти. Студентський забіг відбувся на високому організаційному рівні та отримав позитивні відгуки від студентської молоді.

У 2019 році проведення Студентського забігу приурочено до закриття ХІV літньої Універсіади України. Центральним містом проведення визначено місто Тернопіль, де буде залучено біля  5000 студентів ЗВО Тернопільщини.

 

За матеріалами ХГПА