Студія розвитку та дозвілля дітей “Мері Поппінс” обласної дитячої бібліотеки працює в онлайн форматі

В період карантину в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка студія розвитку та дозвілля дітей “Мері Поппінс” працює в онлайн форматі. Керівник студії Наталія Токарева спільно з батьками та дітьми віком від 1 до 4 років під час занять розвивають мовлення, дрібну і велику моторику, пам’ять, увагу, творче мислення, знайомляться з навколишнім світом.

Тематика занять досить різноманітна. Кожна розкривається із залученням безлічі книг з бібліотечного фонду, що стимулює інтерес дітей до читання, до подальшого спілкування з улюбленими героями книг та персонажами. У процесі роботи використовуються різні форми дитячих ігор: дидактичні, розвиваючі, рухливі, сюжетно-рольові. За методикою Марії Монтессорі для маленьких розумників проводяться розвиваючі ігри, які стимулюють роботу дитячих пальчиків. Під час ігор діти вивчали цікаву геометрію  за допомогою пластиліну та паличок, своїми ручками створювали різні геометричні фігурки. Все це сприяє сенсомоторній координації та творчому мисленню малюків.

За матеріалами Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка

попередня статтяРевізори Хмельниччини за 2020 рік забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 19 млн грн
наступна статтяОперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області