Свято учнівського самоврядування

Враховуючи сучасні вимоги до виховного процесу в навчальному закладі, у Плужнянській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Хмельницької обласної ради запроваджено модель учнівського самоврядування – учнівська президентська республіка. Вона допомагає суттєво поліпшити позакласну роботу і посилити відповідальність за доручену справу.

Вищим органом учнівського самоврядування є учнівська конференція, яка вирішує найбільш важливі питання і обирає учнівську раду, її лідера, органи учнівського самоврядування в 5-9 класах. Учнівському самоврядуванню, яке очолює віце-президент, учениця 7 класу школи Каріна Уляніч  підпорядковані центри дозвілля, навчання, спорту, здоров’я, внутрішніх справ та інформації, які організовують та координують роботу з учнівськими активами класів.

Учнівська президентська рада школи вдається до різноманітних форм і методів роботи. Активна діяльність учнів школи триває впродовж навчального року, а в останні дні травня вони спільно підводять підсумки зробленого, аналізують труднощі.

Не став винятком і цей навчальний рік. За традицією свято, яке проходило на лісовій галявині,  відкрив заслужений працівник освіти України, директор школи Валентин Климчук, який привітав всіх присутніх, а також за підсумками року вручив нагороди вихованцям у різних номінаціях.

Привітали  учнів і гості, які завітали на свято та вручили цінні подарунки від голови обласної ради Михайла Загородного.

Потім настав час спортивних змагань, в яких перемогу отримали учні 4, 6 та 9 класів. На завершення свята школярі підготували творчі виступи, в яких звучали пісні, виконувалися танці, лунало поетичне слово.

Найдовгоочікуваним моментом було запалення багаття та смакування кулішем, печеним салом і шашликом. Усмішка, щире задоволення світилося на обличчях дітей.  Сили енергії та гарного настрою дітворі додавала і сама природа, чудовий весняний день.