Табір дитячого патріотичного виховання «Eko-life «ЗБРУЧ»» приймає перших відвідувачів

В умовах війни відпочинок та оздоровлення дітей є вкрай важливим, адже у сьогоденних реаліях вони, як ніхто, страждають від психологічних та фізичних травм внаслідок військових дій, зміни звичного буденного життя, розлуки з батьками та друзями – це все дуже впливає на стан малечі.  Тому безпечний відпочинок на свіжому повітрі в дружній атмосфері та комплексне оздоровлення цьогоріч особливо важливе.

21 червня в рамках соціального проекту «#Поділля_мрій» офіційно розпочав свою роботу дитячий табір національно – патріотичного спрямування та виховання на території бази відпочинку «Eko-life «ЗБРУЧ»». За підтримки благодійного фонду Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» в першу чергу діти наших героїв, які боронили та продовжують захищати територіальну цілісність нашої держави, матимуть змогу відпочивати та оздоровлюватися на березі річки Збруч.

На відкритті табору були присутні голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, Волочиський міський голова Костянтин Черниченко, керівник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради Алла Плотнікова, представники Волочиського відділу національної поліції, депутати міської ради та учасник російсько-української війни Андрій Мельник.   Чудовим доповненням стали виступи юних дарувань міського Будинку творчості.

Віолета Лабазюк поспілкувалася з дітьми та привітала маленьких відвідувачів з початком літнього відпочинку та оздоровлення в одному з  мальовничих куточків  Хмельниччини. Також Віолета Олександрівна під час спілкування зазначила, що сьогодні національно-патріотичне виховання відіграє одну з ключових ролей у вихованні дітей та є одним із найголовніших чинників становлення гідної особистості.

«Сьогодні на прекрасній та мальовничій території бази відпочинку «Eko-life «ЗБРУЧ»» розпочав свою роботу табір літнього відпочинку та оздоровлення. Ще донедавна тут були хащі, сміття та захалустя, а вже сьогодні на дітей очікувало святкове відкриття, танці під сучасні українські пісні та море позитивних емоцій, а головне – цілий день, проведений на свіжому повітрі з друзями без смартфонів та інтернету. Дякуючи такій чудовій ініціативі та швидкій якісній реалізації, діти наших захисників, які боронять кордони рідної держави, матимуть змогу трохи відволіктися від існуючих загроз та оздоровитись»,- зазначила голова облради.

Напередодні відбувалося розселення дітей. Вони мали змогу трохи звикнути до нового середовища, насолодитись атмосферою відпочинку та знайти нових друзів. Відкриття ж табору запам’яталось лише позитивними емоціями. Під українські пісні діти виконали патріотичний флешмоб єднання. Неможливо було стримати посмішки, дивлячись на щасливі обличчя малечі, яким вже в такому юному віці випали на долю тяжкі випробування.

На території табору створено всі умови для різноманітних розваг та активного проведення відпочинку: дитячі ігрові та спортивні майданчики, водні прогулянки на катамаранах та байдарках, сцена для творчості та перегляд патріотичних фільмів. Житло укомплектоване належною матеріально-технічною базою. Також на території комплексу працює медичний кабінет та здійснюється повноцінне якісне харчування.

Відпочинок та оздоровлення дітей на території бази відпочинку «Eko-life «ЗБРУЧ»» буде організовано на безкоштовній основі до кінця літа. Одна зміна передбачає семиденне перебування 40 осіб з Волочиської, Війтовецької та Наркевицької тергромад.

Другим етапом реалізації проєкту «#Поділля_мрій» стане відкриття ще одного літнього табору та території Кам`янець-Подільського району.