Таємниці прадавнього Сатанова

Село Сатанів розташоване в Городоцькому районі, на межі Хмельницької та Тернопільської областях біля мальовничого берегу річки Збруч. Природа там – багата й різноманітна завдяки географічному положенню та кліматичним умовам. Є просторі степи й густі ліси, цілющі джерела та головне – чисте повітря.

Що ж так манить сюди людей? Казкові Руїни древньої фортеці, монастир, чия дата заснування така стара, що ніхто не знає. Хоча відомо, що у 1600 році він вже стояв. Давнє кладовище про яке ходить багато легенд, ну а сатанівська синагога є характерним твором у стилі ренесансу. Міська брама й загадкові печери – все заворожує погляд на тривалий термін.

Приїхавши сюди ви не помітите, як швидко лине час. Спокій та благодать покриває ваше серце та надихає на подальші подвиги.

Найкращий період подорожі до Сатанова – кінець весни. Саме в цей період природа району постає в усій красі: ошатні ліси на Подільських Товтрах виглядають неперевершено!

Вас, напевне, цікавить, чому ця місцевість отримала таку цікаву назву? Одні розповідають про походження слова «Сатанів» від римського «Sat an non», інші кажуть, що значення слова варто шукати в західних мовах. Теорій є багатенько, і все ж краще почути їх з уст місцевих.

Сьогодні у Сатанові кожний знайде те, що шукав. Тут можна і налагодити своє здоров’я, адже там є приємні зони відпочинку з чистою місцевістю та відомою в Україні мінеральною водою «Збручанська». І можна, крім стандартних розваг, пройти інтерактивні квести та вирушити у цікавий велотур!

Доречі нещодавно, а саме у 2020 році тут створили реабілітаційний центр «Парк хижаків Арден» загальною площею 32 га . Його призначення – це збереження популяцій тварин, порятунку з неволі та адаптації їх до подальшого життя в дикій природі. На разі тут мешкає приблизно 24 ведмедів (з яких 22 бурі та 2 гімалайських), а також, 10 вовків, 6 благородних оленів, 10 лисів, орлан білохвіст, яструб. Їх відвідати ви зможете купивши білет. Дорослий вхідний квиток – 100грн, а дитячий (від 6 до 14 років) – 50грн.
Отож, відпочинок у Сатанові підходить для всіх! Не пошкодуйте часу, та обов’язково завітайте до цього краєвничого місця!

Бережемо нашу казкову Хмельниччину!!!

попередня статтяМедичне обладнання з Німеччини розподіляють між закладами охорони здоров’я області (відеосюжет)
наступна статтяОбласний театр ляльок запрошує на благодійну акцію «Країна щасливих дітей»