Тобі, Україно, – наше слово!

19 серпня відбувся захід – «Тобі, Україно, – наше слово!» присвячені Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України.

На величне свято Преображення Господнього подільські письменники презентували краянам свої нові доробки.

Символічна зустріч відбулася у парку імені Т.Шевченка, на свіжому повітрі з дотриманням карантинних заходів. Утім масковий режим та дистанція не завадили піднесеній, святковій атмосфері.

Під пильним поглядом Кобзаря та фоновий шум фонтану, майстри слова звітували про свої надбання. Цьогорічний книжковий урожай, прозові та поетичні обжинки виявилися досить щедрими. Майже три десятки книг вдалося видати за підтримки державних програм, Хмельницької міської та Хмельницької обласної ради, а також сприяння меценатів. Голова ХОО НСПУ Петро Маліш наголосив, що до кінця року світ побачать іще кілька новинок, які наразі готуються до друку. Серед представлених видань – поезія і проза, книги для дітей. Вражають плідні напрацювання на понад пів тисячі сторінок, а окремі – торкаються історії нашого краю. Так книжкова полиця цьогоріч поповнилася новими творами В.Горбатюка, П.Маліша, М.Мачківського, А.Ненцінського, Б.Грищука, П.Савчука, М.Клеца, Н.Яніцької, Н.Шмурикової-Гаврилюк, Л.Сердунич, М.Цимбалюка, Ю.Сороки, Р.Балеми та багатьох інших.

Презентація й обговорення були пересипані поетичними виступами митців і піснями у виконанні Л.Мазура.

Присутні поклали квіти до підніжжя Кобзаря і зробили на згадку кілька світлин.

За матеріалами Хмельницького обласного літературного музею

попередня статтяКарантин – активним не завада!
наступна статтяДо відома інститутів громадянського суспільства!