Трансплантація важливих органів проведена на базі обласних медичних закладів

Минулого тижня в комунальному закладі обласної ради – КНП «Хмельницька обласна лікарня» бригади високопрофесійних лікарів трансплантологів з Києва та Львову здійснили оперативне втручання з вилучення органів у пацієнта, в якого діагностовано смерть мозку.

Трансплантація вилученого серця проведена висококваліфікованими лікарями на базі ще одного комунального закладу облради – КНП «Хмельницький серцево-судинний центр», а трансплантація нирок здійснена медиками у Києві у лікарні «Охматдит».

Трансплантації проведено успішно. Одна з нирок трансплантована дівчинці 17 років інша хлопчику 12 років, які перебували на довготривалій гемодіалізній терапії.

Як зазначають в Хмельницькій обласній лікарні, батьки пацієнтів безмежно вдячні дружині пацієнта-донора, яка дала згоду на проведення оперативного втручання з вилучення органів. Згода дружини пацієнта та майстерність операційних команд з Києва, Львова та лікарів Хмельницької обласної лікарні, а також Хмельницького обласного серцево-судинного центру врятували життя трьом пацієнтам, двоє з яких – діти.

За матеріалами КНП «Хмельницька обласна лікарня»

попередня статтяПлатформа Nazovni – допомагаємо бізнесу вийти назовні
наступна статтяНадійшов черговий гуманітарний вантаж