Тренінг-навчання для ветеранських організацій стартував у Хмельницькому

594

16 липня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк взяв участь у відкритті дводенного тренінгу-навчання з організаційного розвитку ветеранських організацій центрального регіону України.

Понад два десятки ветеранів та членів сімей загиблих захисників з центральних регіонів України зібрались у приміщенні Хмельницького університету управління та права, аби поспілкуватись на тему подальшого розвитку та підтримки ветеранських організацій.

У своєму вітальному слові Валентин Соколюк побажав усім учасникам тренінгу плідної роботи та зазначив, що Хмельницькою обласною радою прийнята обласну комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2022 роки.

“Забезпечення всебічної підтримки з боку держави і суспільства учасникам бойових дій, у тому числі дітям загиблих учасників антитерористичної операції, учасників-добровольців та гідне вшанування пам’яті полеглих за Батьківщину є одним з пріоритетів у діяльності обласної ради”, – наголосив посадовець.

У рамках програми виділено 100 тисяч гривень на надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям осіб, які були незаконно позбавлені волі, захоплені як заручники, зниклі безвісти.

На сьогодні на Хмельниччині проживає 15 тисяч 714 учасників бойових дій, серед яких 44 особи – учасники війни АТО/ООС.

Завтра, 17 липня, в рамках другого дня тренінгу, відбудеться круглий стіл на тему “Впровадження регіональних програм підтримки та розвитку ветеранів”.