Триває робота депутатів в постійних комісіях

Сьогодні другий день роботи депутатів в постійних комісіях. Враховуючи карантинні заходи, спільні засідання комісій проходять у дворі обласної ради, де були дотримані всі необхідні умови з дезінфекції та санітарні норми. В першій половині дня над проектами рішень чергової тридцять четвертої сесії обласної ради під час спільного засідання працювали постійні комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму та з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку. Співголовували на комісіях Вадим Лозовий та Інна Ящук.

В другій половині дня під головуванням Івана Гладуняка та Василя Мастія працювали депутати – члени постійних комісій з питань бюджету та фінансів та з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин.

Депутати опрацювали запропоновані проекти рішень та погодили внести на розгляд сесії додатково ще три питання: “Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Комітету з питань податкової та митної політики щодо збереження і розвитку спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності”,  “Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державної регуляторної служби України та Міністерства інфраструктури України щодо доопрацювання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів автомобільним та міським електричним транспортом» та “Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості ліквідації локомотивного депо Гречани”.

 

попередня статтяЛілію Синчишену обрано переможцем конкурсу на посаду директора КНП «Хмельницький обласний патологоанатомічний центр»
наступна статтяВолодимира Левицького обрано переможцем конкурсу на посаду директора КНП «Хмельницький обласний центр служби крові»