Триває соціальний проєкт на підтримку ветеранів та членів їх родин “Людина. Допомога. Поруч”

Відбувся третій тренінг в рамках соціального проєкту «Людина. Допомога. Поруч», ініційований головою обласної ради Віолетою Лабазюк. Участь у заході взяли 39 представників із 18-ти територіальних громад Шепетівського  району, які працюють із родинами ветеранів.

“Сьогодні одним із пріоритетних завдань обласної ради є підтримка ветеранів, – сказала Віолета Лабазюк. – В нашому регіоні проводиться багато заходів для тих, хто потребує, та їх родин. На фронті перебувають молоді хлопці – цвіт нашої нації.  Наші воїни повертаються з війни з пораненнями , і їх необхідно підтримувати та максимально адаптувати до соціуму. Потребують психологічної підтримки і їх родини. Нині за ініціативи Міністерства соціальної політики є багато хороших кейсів, які в тому числі будуть реалізовуватися і на базі нашої області. В нас уже є багато ветеранів, й усі вони потребують допомоги”.

Також  Віолета Олександрівна розповіла присутнім про досвід роботи  обласної ради з ВПО та іншими соціально незахищеними категоріями громадян. Вона акцентувала увагу на тому, що обласною радою у співпраці з партнерами проводиться низка навчальних заходів саме для підтримки тих громадян, які цього найбільше потребують.

“Знань ніколи не буває багато, і не можна зупинятися на досягнутому, – зазначила Віолета Олександрівна. – Сьогодні ви поспілкувалися, поділилися досвідом та отримали нові знання завдяки викладачам Хмельницького базового фахового медичного коледжу, який є одним із кращих закладів обласного підпорядкування. Бажаю всім найціннішого для нас – Перемоги та миру. Все буде Україна, адже ми всі спільно робимо вклад у наближення нашої Перемоги – роботою над собою, щоденною працею та підтримкою людей, які цього потребують”.

Голова обласної ради вручила представникам громад сертифікати про проходження навчання.

попередня статтяОбласна рада взяла участь у відкритті виставки “Спадок”
наступна статтяГолова обласної ради взяла участь у міжнародному конгресі