Турбота про людей похилого віку – на постійному контролі обласної ради

dsc_0166Голова обласної ради Михайло Загородний відвідав Хмельницький геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці, який є одним із 30-ти закладів обласної комунальної власності, що фінансується за кошти обласного бюджету.

Наразі у стаціонарній соціально-медичній установі постійно проживає 112 осіб – людей похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Цьогоріч на утримання інтернатної установи було передбачено 7,5 мільйона гривень з обласного бюджету.

dsc_0147Михайло Загородний ознайомився з діяльністю комунального закладу, вивчив потреби установи з метою передбачення коштів у наступному році. Як з’ясувалося, у закладі є нагальна потреба відремонтувати аварійну покрівлю.

Михайло Васильович також поспілкувався з мешканцями пансіонату.

dsc_0191Як зазначив очільник області, підвищення рівня соціального обслуговування підопічних повинно бути на постійному контролі. «Турбота про літніх людей та інвалідів не може обмежуватися лише матеріальною базою. Вона має бути комплексною, забезпечувати не лише повну соціальну захищеність цієї категорії громадян, але й дарувати тепло, увагу, доброзичливість та чуйне ставлення до людей, які потребують стороннього догляду», – акцентував Михаqло Загородний.

dsc_0180Вартість харчування у пансіонаті на 1 ліжко-день складає 56,98 грн, медикаментів – 6,24 гривень.

У закладі створено всі необхідні умови для проживання, лікування, оздоровлення, творчого розвитку та відпочинку підопічних.

Вони завжди можуть отримати якісну консультацію лікаря-геріатра, який призначає лікування згідно з встановленим діагнозом. Пансіонат тісно співпрацює з лікарями-спеціалістами – психіатром, гінекологом, мамологом, дерматологом, урологом та іншими медиками з лікувально-профілактичних установ міста.

dsc_0144

попередня статтяХмельницький обласний центр туризму і краєзнавства прозвітував про свою діяльність
наступна статтяТимчасова комісія перевіряє якість харчування в комунальних закладах освіти обласної ради