Турбота про тих, хто її потребує

Голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася та поспілкувалася з представниками Хмельницького міського громадського фонду інвалідів «Доброта» та громадської організації «Хмельницьке міське  товариство жінок- інвалідів».

Віолета Лабазюк від себе особисто вручила 140 продуктових наборів людям з інвалідністю, старшим людям, які самотньо проживають та іншим вразливим категоріям населення.

Такі ж продуктові набори з продуктами першої необхідності отримали члени Хмельницьких міських ветеранських організацій УТОС та УТОГ. Загалом – 792 особи.

 «В умовах війни ми не лише надаємо посильну допомогу та забезпечуємо військових, які захищають нас від російського агресора, а й намагаємося оточити турботою тих, хто її потребує і для кого найменша увага сьогодні є надважливою»,– зазначила Віолета Лабазюк.

До слова, продуктові набори з продуктами першої необхідності отримали 4892 соціально незахищених особи з Волочиської, Війтовецької, Гвардійської, Лісовогринівецької, Наркевицької, Розсошанської, Хмельницької та Чорноострівської територіальних громад.

Продуктові набори сформовані продукцією підприємств виробників від групи компаній «Вітагро».

У цей для країни буремний час маємо єднатися та підтримувати один одного та усіх, хто потребує. 

попередня статтяПодяка польським партнерам
наступна статтяАгентство ООН у справах біженців надаватиме грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам