У бібліотеках області відбувся Всеукраїнський тиждень дитячого читання “Читаємо. Мріємо. Діємо. Перемагаємо”

Нещодавно у бібліотеках для дітей та відділах обслуговування читачів-дітей публічних бібліотек територіальних громад області відбулися заходи у межах Всеукраїнського тижня дитячого читання “Читаємо. Мріємо. Діємо. Перемагаємо”.

Впродовж минулого тижня діти зустрічалися з авторами книг, брали участь у регіональних акціях, презентаціях, творчих читаннях та інших літературних івентах, метою яких є популяризація сучасної української книги та формування свідомої патріотичної позиції у підростаючого покоління.

Урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання в області відбулося в дитячій філії центральної публічної бібліотеки Городоцької міської ради. Гарним подарунком для учасників святкового дійства стала театральна вистава “Дім мого серця” у виконанні юних акторів драматичного гуртка “Сяйво”.

Також минулого тижня відбулася щорічна регіональна акція “Березень. Читають всі!”, яка також проходила в рамках проєкту Конструкторського Бюро Бібліотекарів та  об’єднала 26 бібліотек Хмельниччини. Цього року близько 350 дітей читали  книги популярної української авторки Галини Вдовиченко.

До обласної бібліотеки для дітей імені Т. Г. Шевченка впродовж минулого тижня на зустрічі з читачами завітали відомі подільські авторки Віоліна Ситнік, Марія Дем’янюк, Ольга Ткач, Тетяна  Безушко-Граб, які презентували свої нові книги, поспілкувалися з дітьми про дружбу, життєві цінності, мрії та активну життєву позицію. За творами відомих українських авторів Лариси Ніцой, Григорія Фальковича, Катерини Міхаліциної читачі створювали власні сюжети, розмірковували про емоційні почуття та вчилися, як можна  разом досягати результату.

Участь у заходах Всеукраїнського тижня дитячого читання щороку стає гарною нагодою для дітей здійснити мандрівку у дивовижний світ книги та відчути силу українського слова.

попередня статтяВідбулися заходи у рамках музично-поетичного проєкту «Ми є сильні»
наступна статтяЗ 1 квітня збільшився розмір компенсацій роботодавцям