У Білогір’ї запрацювало нове відділення інтенсивної терапії

3 серпня у КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня» запрацювало відділення інтенсивної терапії. В умовах відділення передбачається реанімаційна підтримка та надання медичної допомоги пацієнтам із найважчими проявами захворювань, що загрожують життю.

На запрошення Ольги Лівінчук головного лікаря КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня» заклад відвідали голова обласної ради Віолета Лабазюк, депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук та Білогірський селищний голова Василь Мельник. Гості ознайомились з матеріально-технічною базою відділення, оглянули приміщення, поспілкувались з медичним персоналом та першим пацієнтом.

Віолета Лабазюк привітала колектив лікарні з відкриттям нового сучасного відділення, вручивши від обласної ради телевізор. Також нагородила Грамотами обласної ради та вручила цінні подарунки Ольгу Лівінчук головного лікаря та Сергія Іващука депутата обласної ради за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я області.

«Для депутатського корпусу обласної ради пріоритет номер один – підтримка галузі охорони здоров´я та підвищення якості медичної допомоги населенню. Варто зазначити, що лікарні сьогодні вкрай потребують сучасних відділень інтенсивної терапії. Переконана, що молодий колектив лікарів та новітнє медичне обладнання стануть єдиним механізмом злагодженої роботи та врятують ще не одне життя!», – зазначила Віолета Лабазюк.

У ході діалогу Віолета Олександрівна подякувала медичним працівникам за їхню нелегку роботу в умовах повномасштабної війни в Україні та запевнила, що обласна рада й надалі сприятиме розвитку медичної галузі області.

Відділення розраховане на 5 ліжкомісць, на базі якого пацієнти зможуть отримувати повний спектр необхідних медичних послуг, завдяки сучасному іноземному обладнанню. Проводиться цілодобовий нагляд за пацієнтами, моніторинг та лікування забезпечується максимально точно і водночас комфортно для хворих.

Достатня кількість кваліфікованого медичного персоналу забезпечує повноцінний догляд за пацієнтами. У відділенні функціонує маніпуляційний кабінет та ізолятор високого рівня, обладнані за європейськими стандартами.