У Будинку рад підписано Меморандум про співпрацю і партнерство

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк підписала Меморандум про співпрацю і партнерство між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією «Міжнародна асоціація психологів та тренерів – експертів» (голова організації − Наталія Сабліна).

Громадська організація «Міжнародна асоціація психологів та тренерів-експертів» (МАПтТЕ) була створена минулого року та об’єднала фахівців з психології. Основна діяльність організації пов’язана з наданням освітніх послуг, а саме, підготовкою психологів та соціальних працівників, які в подальшому надаватимуть психологічну допомогу військовослужбовцям та їх сім’ям. Крім того, фахівці Асоціації надають широкий спектр психологічних послуг соціально незахищеним категоріям населення.

В рамках підписаного Меморандуму передбачається співпраця та партнерство сторін за такими напрямками:

− розробка, підтримка й реалізація проєктів та програм, спрямованих на розвиток психологічної освіченості та психологічної культури жителів Хмельницької області, в тому числі, програм адаптації військовослужбовців та інтеграції їх у суспільство;

− розвиток та популяризація психології, психотерапії, психосоціальної та психокорекційної допомоги, медико-педагогічної корекції;

− сприяння у наданні психологічних послуг з акомодації учасників бойових дій та членів їх сімей;

− налагодження взаємодії з органами місцевого самоврядування Хмельниччини щодо участі в місцевих соціально-психологічних та інших програмах.

У поточному році відповідно до Меморандуму планується проведення низки спільних тематичних заходів. Перший із таких заходів – практична конференція для психологів та тренерів-експертів “Виклик є!” – відбудеться завтра у місті Хмельницькому.

попередня статтяАсоціація міст України підготувала добірку кращих практик громад у військовий час
наступна статтяЗаклади охорони здоров´я звітують про свою фінансово-господарську діяльність