У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії пройшла інтерактивна освітня виставка Mental Trek

У рамках проєкту “Психічне здоров’я для України”, який реалізується та фінансується за підтримки Швейцарії, через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва ГО «Альянс за громадянські права» минулої п‘ятниці, 1 грудня ц.р., у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії організували та провели чотирьохдене навчання фасилітаторів та фасилітаторок інтерактивної освітньої виставки @https://www.facebook.com/MentalTrek.

Важливо, що інтерактивна освітня виставка Mental Trek має рекомендації Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я України.

До участі у роботі виставки були залучені здобувачі 2-го курсу спеціальності 013 Початкова освіта та 1-го курсу спеціальності 053 Психологія.

У процесі взаємодії учасники працювали на станціях «Психічне здоров’я – це про всіх», «Mental Quest», «Мозок, душа, тіло – одне ціле», «Булінг: як розпізнати й подолати», «Коло допомоги», «Живи, дихай, відчувай».

Слова подяки викладачі академії висловлюють Acted Ukraine та UN OCHA Ukraine за організацію та проведення навчання, цікаві освітні ініціативи та потрібний інструмент для роботи, тренерам Irina Gnezdilova та Наталія Вишко за методичні настанови, структуроване навчання, терпіння та професіоналізм, координатору проєкту Татоhub Хмельницький Егор Рыбак за нашу підтримку у ролі часового та вмілий таймінг процесу, а також команді фасилітаторів  Екатерина Трофименко, Марія Яремчук, Світлана Діль, Марина Ванчуляк, Sergii Dolenkov і Олена Севастьянова за злагоджену роботу, командний дух, взаємодопомогу та підтримку.

Тепер педагоги ще більше готові до роботи в освітньому просторі Хмельниччини.

 

За матеріалами Хмельницької

гуманітарно-педагогічної академії

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: дерев’яна Миколаївська церква в селі Городище
наступна статтяУ театрі імені Михайла Старицького відбудеться прем’єра казки «Попелюшка»