У Хмельницькому проходить Кубок конструкторів з картингу «Поділля-2023»

З метою створення конкуренто-спроможних зразків спортивно-тренувальних автомобілів типу карт, сприяння популяризації та подальшого розвитку картингу в Україні від січня до червня 2023 року у Хмельницькому проводиться  відкритий Кубок конструкторів з картингу «Поділля 2023», організатором якого є Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Участь у заході беруть заклади позашкільної, загальної середньої, професійної та вищої освіти Хмельницької області.

Метою Кубку є організація змістовного  дозвілля, підтримка здібних, технічно обдарованих здобувачів освіти закладів професійно-технічної, вищої, загальної середньої та позашкільної освіти, розвиток, удосконалення, сприяння популяризації науково-технічної творчості та подальший розвиток картингу в Україні

Основними завданнями змагань є формування в учасників високої патріотичної свідомості та відродження українських національних традицій, пошук технічно обдарованої  молоді серед здобувачів освіти закладів професійно-технічних та вищих навчальних закладів,  закладів позашкільної освіти для створення постійно діючих учнівських, студентських конструкторських бюро, підвищення рівня технічної творчості і практичної майстерності учасників освітнього процесу, популяризація науково-технічної творчості, виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності учнівської молоді.

25 травня на базі Вищого професійного училища № 25 м.Хмельницького відбувся IV етап, де команди закладів профтехосвіти презентували на огляд суддівської колегії виготовлені прототипи автомобілів типу карт.

Учасників Кубку привітали представники обласної та міської влади.

Вітаючи від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради заступник керівника виконавчого апарату облради Тетяна Зеленко зазначила: «Зараз в Україні страшні часи. На сході і півдні держави найкращі Збройні сили України захищають територіальну цілісність країни. Але фронт не лише там. Тут, у тилу, маємо свій фронт і кожен на своєму місці робимо особистий внесок у підвищення рівня економіки, у наближення перемоги. А як відомо, від виявлення та навчання обдарованої молоді залежить інтелектуальний та економічний потенціал нашої держави».

Фінальний, V етап Кубку – відбудеться 2 червня цього року.

Учасники та переможці Кубку будуть нагороджені кубками, дипломами, преміями та цінними подарунками обласної ради, обласної військової адміністрації, Хмельницької міської ради.

Зауважимо, що освітній процес гуртка «Картинг» спрямований на формування у дітей та підлітків техніко-технологічних знань, розширення їх політехнічного світогляду, конструкторської, експериментальної та винахідницької діяльності, реалізації здібностей, розвитку вмінь, навичок технічного моделювання та конструювання. Участь дітей у конструюванні, побудові карта, підготовка його до змагань – викликає інтерес і приносить вихованцям цінний особистісний досвід, радість творчої реалізації, інтерес до праці і надає можливість користування результатами своєї праці (випробовують, обкатують свою машину, беруть участь у змаганнях).

попередня статтяЗміни до порядку призначення житлових субсидій: роз’яснення від ПФУ
наступна статтяУряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло