У Хмельницькому розпочались фінальні змагання з волейболу за програмою ХVІІІ літньої Універсіади України

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у відкритті фінальних змагань з волейболу серед студентських чоловічих команд за програмою ХVІІІ літньої Універсіади України. З 10 по 14 травня у нашій області відбуватиметься фінальна гра за першість.

Серед учасників – 8 команд з різних куточків України, у тому числі й спортсмени Хмельницького національного університету. Хлопці гідно показала себе на минулих етапах, здобувши перемогу у зональних змаганнях.

Вітаючи присутніх Віолета Лабазюк наголосила, що незважаючи на всі події в країні, українські спортсмени здобувають високі результати на світових аренах:”Наша Хмельниччина славиться досягненнями молодих талановитих спортсменів. Земляки неодноразово здобували призові місця та перемагали на змаганнях з різних видів спорту як Всеукраїнського, так і міжнародного рівня. Пишаємось та підтримуємо активну молодь! Принагідно дякую тренерському складу за щоденну роботу. Бажаю нашим спортсменам нових здобутків, успіхів та звісно – Перемоги!“.

Для підтримки спортивної молоді голова ради особисто від себе вручила хлопцям з волейбольної команди Хмельницького національного університету сертифікат на придбання нової форми.

попередня статтяВ Україні стартувала програма виплат коштів на відновлення житла: як подати заявку в “Дії”
наступна статтяЯк стати лідером у hardware-індустрії? Презентація нового курсу YEP