У Хмельницькому відбулося відкриття соціального центру

Сьогодні у Хмельницькому відбулося відкриття соціального центру благодійної організації  “БФ “Карітас-Хмельницький УГКЦ”.

У заході взяла участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, яка привітала представників благодійного фонду із вагомою подією: “Сьогодні вкотре ми зібрались у великій родині Карітасу. Дуже відрадно, коли в області реалізовуються такі соціальні проєкти, через які отримують допомогу люди різних вікових категорій”. 

Віолета Олександрівна відзначила високі моральні якості та професіоналізм керівника благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ» отця Івана Данкевича та волонтерів фонду. Голова обласної ради висловила їм  вдячність за те, що діяльність фонду  є значною підтримкою для багатьох людей.

“Хочу побажати, аби Карітас під мирним небом, з Божої ласки та за фінансової підтримки усіх донорів реалізовував на території нашої України та області якомога більше таких важливих проєктів”, – сказала Віолета Лабазюк.

Також Віолета Олександрівна вручила Подяки обласної ради та нагрудні знаки “За державницьку позицію” Президентці Міжнародного благодійного фонду “Карітас Україна” Тетяні Ставничи та волонтеру благодійної організації “БФ “Карітас-Хмельницький” Ігорю Гончару. Колективу соціального центру передала подарунок – побутову техніку.

Відкритий соціальний центр – це важливий вклад у справу милосердя на Хмельниччині.

попередня статтяПроєкт «Фортеця духу» завершиться у переможній фортеці «Бахмут»
наступна статтяВідкрилася виставка картин “Місто мовою квітів”