У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з більярдного спорту

Двоє учасників збірної Хмельниччини здобули призові місця у чемпіонаті України з більярдного спорту «Вільна піраміда»! Переможцем чемпіонату став майстер спорту України Михайло Ларков.  Бронзову нагороду  у віковій категорії серед юніорів виборов кандидат у майстри спорту України  Кіріл Трачук. Тренер спортсменів-переможців  – голова відокремленого підрозділу ГО «Федерація спортивного більярду України» в Хмельницькій області Ігор Мартинюк.

Чемпіонат України з більярдного спорту  серед юніорів, юнаків та дівчат відбувся в  базовому спортивному клубі Національної федерації спортивного більярду України БК «Б-8». Змагання тривали з 13 до 16 липня.  Загалом у чемпіонаті взяли участь 42 спортсмени з 13 регіонів України.

Вітаємо призерів змагань та щиро дякуємо тренерам і батькам за підготовку молодих спортсменів!

попередня статтяРеформа стартувала – вступив у дію Закон «Про управління відходами»