У Хмельницькому відбувся Подільський регіональний науково-практичний форум

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у Подільському регіональному науково-практичному форумі для налагодження подальшої співпраці  між органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, нотаріусами, державними реєстраторами та науковцями.

“Проблематика сьогоднішнього наукового зібрання є надзвичайно актуальною для українських реалій державотворення, – сказала під час форуму Віолета Олександрівна. –  Адже важливим завданням в роботі міжрегіональних управлінь Мін’юсту є вирішення проблем, пов’язаних з війною, саме завдяки поширенню позитивних практик та напрацюванню конкретних алгоритмів”.

Віолета Олександрівна висловила впевненість у тому, що саме нинішній захід стане  дієвим майданчиком, де у цікавій та плідній дискусії будуть напрацьовані нові підходи до діяльності нотаріусів та державних реєстраторів.

Також у форумі взяли участь Кирило Міненко – начальник Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Олена Яковюк – заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Наталія Козаєва – Голова відділення Нотаріальної палати України в м.Києві, директори  окремих департаментів Міністерства юстиції України, керівництво обласної військової адміністрації та Хмельницької міської ради, представники місцевих органів юстиції.

Під час заходу підсумовано результати роботи у сфері контролю за нотаріальною діяльністю за 2023 рік та окреслено плани розвитку нотаріату, розглянуто низку інших  питань.

На завершення форуму учасники поспілкувалися у форматі “Питання – відповіді”.

попередня статтяЧергова допомога внутрішньо переміщеним особам від партнерів
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!