У Хмельницькому відбувся відкритий турнір з вільної боротьби пам’яті загиблих Героїв АТО/ООС

Вшанували пам’ять тих, хто оберігає наш спокій з небес – янголи-охоронці України. Днями на базі Хмельницького міського центру фізичної культури та спорту “Балу” відбувся відкритий турнір з вільної боротьби пам’яті загиблих Героїв АТО/ООС.

За першість боролись спортсмени з Хмельницької, Вінницької, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Львівської, Одеської та Харківської областей.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк її радник Віталій Пєвнєв висловив слова співчуття родинам загиблих у цій страшні війні Героїв, зазначивши, що сьогодні вкрай важливо розвивати наших дітей та підтримувати їхні захоплення. Спорт – це життя. Він дає мотивацію з малих років здобувати нові вершини, йти до Перемоги.

«Діти обов’язково будуть щасливими, адже їхні батьки зробили все можливе для цього! Для того, аби наша Україна була вільна», – зазначив Віталій Пєвнєв.

попередня статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна стаття4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України