У Хмельницькому відзначили День Європи в Україні 

У 2003 році в нашій державі започаткували відзначати День Європи в Україні. Щороку, у третю суботу травня, українці та україночки згадують спільні цінності, історію та культуру з громадянами ЄС. Цей день об`єднує нас та демонструє – усі ми схожі, але при цьому кожний з нас особливий.

Сьогодні з нагоди Дня Європи в Україні на майданчику біля обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького за участі працівників комунальних закладів культури обласної ради, влаштували культурний івент для жителів та гостей нашого міста.

У цьому закладі також розміщено центр видачі гуманітарної допомоги, зініційований Віолетою Лабазюк, куди і надходить допомога від європейських країн для внутрішньо переміщених осіб.

Хмельницька обласна рада від усієї Хмельниччини дякує європейським країнам за підтримку та допомогу.

Під час заходу обласні бібліотеки організували книжкові виставки та провели слухання кращих творів європейського мистецтва, музеї продемонстрували свої кращі експозиції, а солісти музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького та обласної філармонії виконали низку українських пісень під супровід оркестру театру.

Для учасників заходу проводились різноманітні майстер-класи, які організували працівники обласного науково-методичного центру культури і мистецтва. Виставки, презентації, смаколики та прапорці євросоюзу, які роздавали дітлахам, подарували гарний настрій гостям та містянам.

Завершальним акордом заходу стало виконання танцювальними колективами Хмельниччини флеш-мобу під музичний супровід заслуженої артистки України Майї Онищук з прапорами європейських країн.

Гості урочистого заходу також подякували європейській спільноті за солідарність з нашим народом. Наші добрі друзі з інших країн постійно підтримують Україну не словом, а ділом. І ми вдячні їм за це.

 

попередня статтяУ Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії проведено Тиждень науки
наступна стаття23 травня – День Героїв