У Хмельницькому вшанували правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків

Сьогодні на території Головного управління Національної поліції в області відбулися заходи, приурочені Дню пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.

На честь загиблих правоохоронців біля Меморіального комплексу «Пам’ять» відбувся мітинг-реквієм. У поминальному заході взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій,  близькі, рідні та друзі загиблих, весь особовий склад та керівництво Нацполіції України в області, представники інших правоохоронних структур.

“За роки незалежності України ми втратили 34 наших побратими, які зупинили злочинців ціною власного життя, ставши на заваді тим, хто не хотів жити за законом. Священний обов’язок кожного з нас – не лише берегти пам’ять про своїх товаришів, які загинули під час несення служби, а й підтримувати їхні родини. Адже це єдине, що ми можемо зробити заради тих, кого уже немає поруч з нами”, – сказав Руслан Герасимчук, начальник Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області.

Під час свого виступу Валентин Соколюк висловив співчуття присутнім на заході родичам загиблих міліціонерів та низько схилив голову перед мужністю найдорожчих їм людей.

«Куля не обирає жертв, вона без розбору обриває життя і досвідчених працівників органів внутрішніх справ, і зовсім юних, які тільки розпочали свій життєвий і професійний шлях, – сказав у своїй промові посадовець. – Сьогодні ми віддаємо шану патріотам усіх поколінь – тим, хто боронив рідну землю в минулому, відстоював духовність України, виборював незалежність та тим, хто і нині продовжує справу наших славних предків».

Лише за роки незалежності на Хмельниччині при виконанні  службових обов’язків загинуло 34 працівники органів внутрішніх справ.

Присутні поіменно згадали усіх працівників правоохоронних органів області, які загинули при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та при захисті територіальної цілісності України

Героїв вшанували хвилиною мовчання, залпами пострілів та покладанням квітів до меморіалу пам’яті.

Традиційно у капличці, розташованій поруч з обласним управлінням поліції, відбулась поминальна панахида за загиблими.

 

попередня статтяОголошено конкурс на посаду директора КНП «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики»
наступна статтяВіолета Лабазюк: Створення безпечних умов для  здобуття якісної освіти, її доступність для кожної дитини – першочергові завдання, які стоять перед депутатським корпусом обласної ради