У Кам?янці-Подільському стартував туристичний сезон

20 квітня у Кам’янці-Подільському відкривали туристичний сезон. Цьогоріч слоган свята – «Кам’янець на Поділлі – український колорит».

Завдяки організаторам, які запланували чимало різнотематичних заходів, гості свята вчергове побачили, що місто привабливе не лише архітектурно.

На відкриття турсезону до «квітки на камені»  завітав й голова обласної ради Михайло Загородний.

У рамках офіційного відкриття туристичного сезону-2019 у сесійній залі міської ради відбувся форум «Кам’янець на Поділлі – український колорит», на якому яскраво та цікаво були представлені найкращі фестивалі року. На форумі також було підписано Меморандум про взаємодію та співпрацю у відзначенні 100-ї річниці Української революції 1919 року в Кам’янці-Подільському.

Аби передати увесь колорит міста, відбулось масове частування подільськими голубцями від рестораторів. Міську Ратушу «одягнули» в українську прикрасу – намисто. Також встановили черговий рекорд – понад 500 жінок та дівчат одягнули цю народу прикрасу одночасно.

У рамках відкриття туристичного сезону відкрили перший камінь Меморіалу Присязі на вірність Україні, присвячений 100-річчю УНР. Таким чином, закарбували знаменну сторінку в історії Кам’янця – коли він був столицею УНР. Тепер кожен турист дізнається про таку роль міста.

Окрім того, відбувся гастрономічний конкурс, показ етноодягу, шоу байкерів, в рамках фестивалю бандурного мистецтва на одній сцені виступили 200 бандуристів.