У молитві та єдності – заради миру і злагоди в Україні

З нагоди 28-ї річниці незалежності України у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва традиційно представники духовенства різних релігійних конфесій, влади, громадськості, бізнесу, а також військові зустрілися для спільної молитви. Участь у молитовному заході взяли також заступник голови обласної ради Валерій Лесков, т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, представники державних установ та громадських організацій.

Такий захід напередодні відзначення Дня незалежності України проводиться уже вчетверте.  Розпочався захід з виконання молитви «Отче наш» духовним хором.

За словами митрополита Хмельницького та Кам’янець-Подільського Православної церкви України Антонія (Махота), свого часу проведення молитовного сніданку ініціювали представники Духовної ради міста. Традицію проводити подібні заходи перейняли зі Сполучених Штатів Америки та Європи.

“Саме в атмосфері неформально розмови за сніданком і спільної молитви можна об’єднатися навколо розв’язання важливих проблем міста та країни. Тут ми єдині перед Богом”, — розповів митрополит Антоній.

У своєму вітальному слові Валерій Лесков теж наголосив на важливій ролі віри та молитви у житі кожної людини.

В період, коли наша держава переживає важкі часи, багато людей звертаються до Бога, молячись про настання миру. «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться», – каже нам Господь. – Керуючись Його завітом, ми робимо все для встановлення миру на українській землі, – наголосив заступник голови обласної ради. Об’єднавши зусилля та енергію сердець, ми зможемо рухатися вперед і будувати країну, про яку мріяло не одне покоління українців.

Валерій Лесков висловив вдячність тим церквам і релігійним організаціям, усім громадам, які підтримують Божим словом, молитвою і гуманітарною допомогою наші Збройні сили, всіх захисників України.

“Будьмо згуртованими у справах, бережімо суспільну злагоду заради майбутнього нашої держави. Нехай благословення Господнє прийде у кожну родину, принесе нашому народові мир, добробут, мудрість, терпіння та любов. Слава нашій Україні і слава Ісусу Христу!”, – зазначив посадовець.

Кожен з присутніх представників релігійних конфесій висловив промову і разом з присутніми помолився в ім’я майбутнього нашої держави, після чого усі учасники заходу мали змогу поспілкуватися під час спільного чаювання у знак взаємної поваги та партнерства між церквою та державою, що є вагомим здобутком України.

= =