У Новоушицькій громаді запрацювала нова пожежна станція

Голова обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до Новоушицької селищної територіальної громади.

Віолета Олександрівна взяла участь у відкритті пожежної станції у селі Борсуки.

До заходу також долучилися депутати обласної ради Петро Лабазюк та Валентина Гладій, керівництво територіальної громади та мешканці населеного пункту.

Особливої гостроти проблема захисту життя людей та майна від вогню набуває у віддалених населених пунктах територіальної громади. Аби дістатися туди від найближчого пожежно-рятувального підрозділу витрачається дорогоцінний час, який можна використати на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій.

Новостворена пожежна станція – восьма у Новоушицькій громаді. Як і інші станції, її відкрито з метою підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Це, у свою чергу, дозволить досягнути більш оперативного виїзду рятувальників у випадку виникнення пожежі за рахунок скорочення відстані до можливого центру займання.

Під час відкриття станції було наголошено на важливості діяльності місцевих осередків пожежної охорони для порятунку людських життів і  майна, коли навіть одна мить відіграє роль.

У своєму виступі голова обласної ради Віолета Лабазюк наголосила, що завдячуючи Збройним силам України здійснюється реалізація важливих проєктів, спрямованих на покращення життєдіяльності територій.

«Правильний управлінський підхід та працювати в інтересах людей. Це є ключовим пріоритетом для керівництва Новоушицької громади, яке, попри виклики  сьогодення, акумулює необхідний фінансовий ресурс та у комунікації з зацікавленими сторонами і благодійниками реалізує потрібні для населення проєкти. Окрема величезна вдячність працівникам Державної служби надзвичайних ситуацій за виконання місії зі збереження життя людей та відданість справі», – зазначила Віолета Лабазюк.

Пожежна частина в селі Борсуки забезпечуватиме потреби не лише самого населеного пункту, а й 10 навколишніх. Також з числа мешканців сформували добровільну дружину основним завданням якої є організація робіт із запобігання виникненню пожеж та їх гасіння, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій.

Відкриття пожежної станції стало можливим завдяки спільним домовленостям і співпраці місцевої влади, Державної служби з питань надзвичайних ситуацій в області та міжнародних партнерів.

За рахунок коштів Новоушицької громади проведено ремонт та облаштування приміщення для функціонування станції, представники ДСНС Кам’янець-Подільського району передали ключі від пожежного автомобіля, а німецькі партнери – пожежну автовишку.

Віолета Лабазюк подякувала керівництву територіальної громади за активну позицію та вручила Новоушицькому селищному голові Анатолію Олійнику Подяку обласної ради за значний особистий внесок у соціально-економічний розвитку територіальної громади, розбудову місцевого самоврядування, надання посильної допомоги Збройним силам України та з нагоди відкриття пожежної станції у селі Борсуки.

Під час робочої поїздки голова обласної ради відвідала Новоушицький ліцей № 1, зустрілася з дітьми, які займаються у громадському центрі «Простір дружній до дітей, молоді та сімей». Також оглянули територію місцевого водоканалу. Тут громада реалізовує проєкт з використання сонячних панелей як альтернативних джерел енергії, за рахунок чого змогли досягти значного здешевлення вартості води для населення.

У селі Борсуки Віолета Олександрівна взяла участь у відкритті нового спортивного залу, який був відремонтований за кошти місцевого бюджету. Також відвідала місцевий краєзнавчий музей, сільську бібліотеку та амбулаторію.

 

 

попередня стаття«Братерство сталевих»: відбудеться благодійний забіг на підтримку ЗСУ
наступна статтяВідбувся фінальний етап культурно-мистецького проєкту «Шевченко 4.5.0.»