У Шепетівці привітали військових, які повернулись із зони АТО

4 травня у Шепетівці, у військовій частині А2375, відбулась урочиста зустріч особового складу військовослужбовців, які повернулися із зони проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. До заходу долучились заступник голови обласної ради Валерій Лесков, заступник голови районної державної адміністрації Ліліана Танасієнко, заступник голови Шепетівської районної ради Артур Мовсісян, міський голова Михайло Полодюк, секретар міської ради Микола Кикоть,настоятель храму святителя Миколая архієпископа Мирлікіївського Чудотворця Української Православної Церкви Київського Патріархату, протоієрей, отець Василь Гетьман.

У своєму вітальному слові Валерій Олександрович привітав військових із успішним виходом із зони проеведення АТО після якісного та ефективного виконання бойових завдань.

“Ми пишаємось тим, що на території саме Хмельницької області знаходиться такй підрозділ як ваш батальйон, – зазначив посадовець. – Ви не сховались за спини, не відсиділись перед телевізором, а в цей важкий час для України прийняли  відповідальне рішення, проявивши мужність і патріотизм, пішли захищати Україну”.

Військовослужбовці частини протягом крайніх 4-х років брали активну участь в антитерористичній операції, виконували бойові завдання на території Луганської та Донецької областей. За цей час показали себе гідними нащадками своїх батьків і дідів, які зі зброєю в руках в різні періоди нашої історії боронили від ворогів рідну українську землю.

З початку антитерористичної операції у збройному конфлікті на сході держави взяло участь близько 30 тисяч військовослужбовців оперативного командування «Захід». За час проведення АТО загинуло 453 військовослужбовця військових частин оперативного командування «Захід», четверо загиблих офіцерів з управління оперативного командування.

Командир військової частини А 2375 Геннадій Гордієнко запропонував учасникам зібрання на передодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги вшанувати пам’ять усіх воїнів, загиблих на фронтах Другої світової війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, побратимів, які загинули під час ведення антитерористичної операції на сході України, вшанувати хвилиною мовчання.

Також Геннадій Павлович подякував військовослужбовцям частини за стійкість, мужність та самовідданість, появлені під час виконання завдань у зоні АТО.

Від імені командування та особового складу частини командир висловив щиру подяку за духовну підтримку та душпастирську опіку духовенству Української Православної Церкви Київського патріархату та вдячність органам державної влади та місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, банків, приватним підприємствам за допомогу надану військовим частинам оперативного командування «Захід».

В урочистій обстановці військовослужбовців нагородили відзнаками міністерства оборони України, головного штабу головнокомандувача Збройних Сил України, Хмельницької обласної ради, Шепетівської державної районної адміністрації, Шепетівської районної ради.

Із поверненням військових додому у повному складі привітали і творчі колективи Шепетівського міського будинку культури.

За матеріалами офіційного веб-сайту Шепетівської міської ради