У Шепетівці експонується виставка світлин незламних з «Азовсталі»

У комунальному закладі культури «Музей пропаганди» Хмельницької обласної ради відкрита фотовиставка, присвячена захисникам Маріуполя та Азовсталі.

Азовсталь для України і світу це більше, ніж слово чи назва. Сьогодні це символ віри, незламності та стійкості. Захисники Азовсталі показали всьому світу хто такі українці та за що ми боремося. Вони стали тим сонячним променем, який прорізає стіну мороку та страху, тим запевненням, що Світло обов’язково переможе.

Світлини Дмитра Козацького “Ореста”, якого назвали “Очима Азовсталі”, відкрили очі всьому світу на безпрецедентні мужність, відвагу і жертовність наших воїнів і вони вже стали легендарними. Виставка цих світлин, співорганізатором та куратором якої є знаний рівненський фотограф Олександр Харват, була презентована в багатьох знакових місцях країни, зокрема на рідній для “Ореста” Житомирщині та Рівному (саме на Рівненщині він навчався в Острозькій академії).

Сьогодні ж виставка має на меті нагадати про українських захисників та захисниць, що ціною власного життя рятували дітей та жінок, ділилися останніми крихтами хліба та краплями води, попри нестерпний біль ішли в бій за нас із вами. А також привернути увагу українського та світового суспільства до дій, які чинить ворог із українськими військовими, що перебувають у полоні. Адже після трагічних і жахливих подій в Оленівці росія вчергове продемонструвала обличчя терористичної держави, яка цинічно порушує всі можливі норми міжнародного права і правила ведення війни, поводження з військовополоненими. Сьогодні наш обов’язок – не допустити анонсованого катами судилища у Маріуполі над українськими захисниками та захисницями.  Ми повинні говорити про ці злочини, про маніпуляції російської пропаганди, бо інформаційний та культурний спротив є такими ж невід’ємними складовими нашої боротьби, як і бойовий фронт, який зараз тримають наші захисники. Ми не маємо ні на мить забувати про наших Героїв, які мужньо захищали Маріуполь, а нині знаходяться у російському полоні.

Виставка працюватиме до кінця серпня. Відвідати можна щодня від 9 до 17 години. Вхід вільний.

За інформацією КЗК «Музей пропаганди»

Хмельницької обласної ради

попередня статтяВ Україні створюють систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112
наступна стаття23 серпня – День Державного Прапора