У Волочиській міській громаді відбулося відкриття амбулаторії

8 вересня голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у відкритті після реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташованої у селі Богданівка  Волочиської міської громади.

“Відсьогодні на території Богданівського старостату функціонуватиме відремонтована та забезпечена необхідним обладнанням  амбулаторія сімейної медицини, яка буде обслуговувати чималу кількість людей різних вікових категорій чотирьох населених пунктів, – прокоментувала Віолета Олександрівна. –  Сьогодні збереження амбулаторій є надзвичайно важливим фактором. Це дає можливість місцевому населенню вчасно та ефективно проходити необхідне обстеження, що мінімізує ризики захворювань”.

Реконструкція амбулаторії стала можливою  завдяки плідній співпраці Волочиської міської ради, яка виділила з місцевого бюджету 450 тисяч гривень, Центру первинної медико-санітарної допомоги (їх внесок складає близько 300 тисяч гривень) та керівництва групи компаній VITAGRO, яке профінансувало виконання реконструкції на 350 тисяч гривень. Від благодійного фонду  «МИ ПОРУЧ» було закуплено необхідне медичне обладнання на суму 30 тисяч гривень. Тобто загалом було залучено більше одного мільйона гривень.

Віолета Лабазюк побажала місцевим жителям відвідувати амбулаторію лише в рамках профілактичних обстежень. Також голова обласної ради вручила Подяки обласної ради мешканцям громади, які доклали значних зусиль до відновлення АЗПСМ.

“Ми відкриваємо, ми будуємо, ми реалізовуємо – і таким чином, ми показуємо незламність українського народу”, – наголосила Віолета Олександрівна.

попередня статтяБратерство сталевих
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!