У Волочиському ліцеї №1 відкрили меморіальну дошку та зал Слави

29 вересня голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у відкритті меморіальної дошки  Героям України – Юрію Будевичу та Віктору Олейникову, які загинули  у російсько-українській війні. Пам’ятний знак розмістили  на стінах ліцею №1 у Волочиській  міській громаді.

Крім того,  у Волочиському ліцеї №1 відкрили зал Слави, приурочений подвигу Героїв України. Ремонт приміщення залу Слави було здійснено за кошти міського бюджету спільно з благодійним фондом «МИ ПОРУЧ». Тут зберігатимуться світлини, фотоматеріали, документи, бойові трофеї, які стануть унаочненим спогадом про страшну війну для нинішнього та прийдешніх поколінь українських учнів.

Також Віолета Лабазюк вручила Подяки обласної ради військовим із Волочиської міської громади за сумлінне виконання військового обов’язку, патріотизм, мужність,  вагомий внесок  у наближення Перемоги та з нагоди Дня захисників і захисниць України. Військовими було проведено урок мужності з учнями старших класів ліцею.

Ми маємо пам’ятати імена тих, хто боронить нашу Україну від ворога, хто  віддав за неї своє здоров’я та навіть життя. Вічна пам’ять та слава Героям України.

попередня статтяУ Чемеровецькому медичному фаховому коледжі відбулася посвята у студенти
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!