У Хмельницькому попрощалися із 35-річним Олександром Бойком

19 серпня на майдані Незалежності відбулось прощання з командиром окремого загону спеціального призначення, командиром 2-ої окремої розвідувально-пошукової групи спеціального призначення полковником Олександром Бойко. Сотні хмельничан під вигуки «Героям слава!» на  колінах провели в останню путь військовослужбовця.

Бойко Олександр Олександрович народився 3 грудня 1981 року у м. Вознесенськ, Миколаївської області.
У період з 2014 по 2017 року неодноразово перебував у зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. Виконував бойові завдання щодо проведення розвідувально-пошукових заходів.
3 червня 2017 року виконуючи завдання спеціальної розвідки поблизу населеного пункту Катеринівка Попаснянського району, Луганської області полковник Бойко О.О. із групою потрапив під обстріли бойовиків та був тяжко поранений. Оскільки поранення мали тяжкий характер і не були сумісні з життям, він помер.
Залучався до виконання завдань на сході України як від окремого загону спеціального призначення Національної гвардії України, так і від 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України м. Хмельницький.