У Хмельницькому відзначили День волонтера

Щороку 5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтерів. Сьогодні у сесійному залі Будинку рад  місцевих доброчинців зі святом вітали перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, заступник начальника Головного управління Національної поліції України в області Руслан Герасимчук.

Неоніла Вячеславівна подякувала волонтерам, які займаються благодійною діяльності на теренах хмельницького краю та в зоні проведення антитерористичної операції.

“Кажуть, що волонтер, це Божа поміч людям. Вас називають провісниками нової ери, а ще – способом особистого пошуку практичної допомоги суспільству. Але, дивлячись нині на вас, – хочеться сказати, що ви – перш за все люди Честі і Совісті нашої нації, – наголосила у своєму вітальному слові посадовець. –  Ви – унікальний потенціал нашої нації, ви – свідчення зрілості нашого суспільства і єдності. Дозвольте сьогодні, у день волонтерів  і добровольців, запевнити вас: ми цінуємо Вашу роботу, знаємо, що вона надзвичайно необхідна, а особливо у такі випробувальні для нас усіх часи. Вірю в те, що ви і надалі демонструватимете професіоналізм, особливий хист, сумлінність та відвагу. Вашими гідними справами, власною честю і совістю творитиметься наша нова українська історія”.

Більше сотні волонтерів Хмельниччини сьогодні отримали Грамоти та Подяки обласної ради, облдержадміністрації та відзнаки ГУ Національної поліції України в області.
Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі членів громадської організації «Мистецька сотня «Гайдамаки».

попередня статтяПриєднайся до Марафону милосердя
наступна статтяВ Дунаєвецькому районі вперше в державі запрацювала мережа добровільних пожежних дружин, що реалізована за європейським зразком