У Жванецькій територіальній громаді відбувся молитовний сніданок

Сьогодні у Жванецькій сільській територіальній громаді відбувся молитовний сніданок. Духовний захід присвятили Дню захисників і захисниць України та 30-ій річниці Дня Незалежності України.
На молитовний сніданок завітала голова обласної ради Віолета Лабазюк та спільно з очільницею сільської ради Тетяною Криворучко, головою Кам´янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевичем, депутатом обласної ради Ігорем Гаєм, священнослужителями, військовими, громадськістю взяла участь у духовному заході.

«Наш народ завжди звертався до Бога. І в часи важких випробувань, і в дні радості. Головним у зверненнях українців завжди було вболівання за долю рідної землі. «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни!» – у цих словах духовного гімну України вся суть наших найвищих побажань. Століттями виборюючи право на свободу та незалежність, ми покладалися лише на власні сили і Боже благословення. Відзначаючи цьогоріч 30-ту річницю Незалежності, ми завдячуємо свою шану Богу і мільйонам патріотів, які стали жертвами боротьби за право бути господарями на своїй землі. Факт набуття Україною незалежності був результатом тривалої боротьби і свободи вибору цього шляху. Тридцять років незалежності засвідчили відданість демократії і повагу до прав та свобод громадян, релігійну толерантність. Переконана, що взаємна повага та партнерство між церквою та державою є вагомим здобутком України. І ми це надбання маємо берегти особливо в часи випробувань», – зазначила Віолета Олександрівна, виголошуючи вітальну промову.

В усі часи українська земля мала достойних своїх синів, які боронили її від ворогів та мріяли про волю для України. Оскільки молитовний сніданок проходив напередодні Дня захисників та захисниць України, голова обласної ради закликала присутніх пам’ятати усіх загиблих і в період Другої світової, і в часи визвольних змагань, і під час Революції Гідності, і в неоголошеній війні на Сході країни.

Зокрема, вона у своєму виступі сказала: «Знаю, що лише у Жванецькій територіальній громаді проживає 210 учасників неоголошеної російсько-української війни – справжніх героїв нашого часу. На жаль, одному з них довелося заплатити своїм життям за незалежність та територіальну цілісність України. Мої найщиріші співчуття родині Едуарда Слободяна і нехай вічною буде пам’ять про вашого мужнього земляка».

Голова ради звернулася до духовенства із закликом й надалі молитися за Героїв, які поклали своє життя за волю і незалежність України та висловила вдячність усім церквам і релігійним організаціям, усім громадам, які підтримують Божим словом, молитвою і гуманітарною допомогою наші Збройні сили, всіх захисників України.

Користуючись нагодою, Віолета Лабазюк привітала учасників молитовного сніданку з прийдешнім святом Покрови Пресвятої Богородиці і побажала усім родинам добра та взаємної злагоди.

попередня статтяУ Хмельницькому відкрили меморіальні дошки на честь двох загиблих Героїв України
наступна статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк та членів Консультативної ради до Дня захисників і захисниць України