У зв’язку з карантином подання конкурсних робіт на здобуття обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку продовжено до 5 червня

У зв’язку з обмеженням комунікативних можливостей, пов’язаних з карантинними заходами, подання конкурсних робіт на здобуття обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку продовжено до 5 червня цього року.

Обласна літературна премія імені Миколи Федунця присуджується за кращу поетичну збірку, яка відзначається високим художнім рівнем, яскравими мовними засобами, новизною та вирізняється оригінальністю форм і мотивів.

Премія присуджується щорічно до Дня пам’яті Миколи Федунця – 20 червня у сумі 10 (десять) тисяч гривень за рахунок коштів, передбачених для цього в обласному бюджеті.

На здобуття Премії можуть бути висунуті поетичні збірки окремих авторів, видані протягом останніх трьох років, які передують рокові присудження Премії.

Клопотання на здобуття Премії приймаються від культурно-освітніх закладів, творчих та громадських організацій.

До клопотання додаються такі документи:

           – поетична збірка у трьох примірниках;

           – коротка характеристика поетичної збірки;

          – відомості про її автора;

          – рецензії, відгуки про автора та роботу, яка висунута на здобуття Премії;

                    – копії паспорта та ідентифікаційного коду автора.

Відповідно до Положення Премія присуджується лише одній особі і не поділяється.

Диплом лауреата Премії вручається на урочистостях з нагоди Дня вшанування пам’яті Миколи Федунця головою Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України.

          Положення про Премію