Учасники Всеукраїнської наради-семінару обговорили законодавчі перспективи служби в ОМС

Які головні зміни очікувати посадовим особам органів місцевого самоврядування та на чому вони базуватимуться, розповів Заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Андрій Заболотний.  Про це він говорив учасникам Всеукраїнської наради-семінару для представників органів місцевого самоврядування, що організовує Українська асоціація районних а обласних рад у Затоці.

Так, посадовець зазначив, що реформування цієї галузі базуватиметься на Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Конвенції ООН проти корупції, Програмі реформ України «Стратегія розвитку України 2020 року», Програмі діяльності Кабміну, Законі «Про службу  в органах місцевого самоврядування».

Завдання, що повинна вирішити реформа полягають у побудові професійної та престижної служби, відділення політики від адміністрування, гармонізація служби  в ОМС з держслужбою, встановлення вмотивованої та прозорої оплати праці, а також кадрове забезпечення процесу децентралізації.

Ознайомитись більше можна у презентації Андрія Заболотного, натиснувши на посилання – А. Заболотний, Служба в ОМС, перспективи нормативного забезпечення.

попередня статтяЗавершився другий день всеукраїнської наради-семінару Асоціації: розглядали секторальні реформи (+ ПРЕЗЕНТАЦІЇ та ФОТОЗВІТ)
наступна статтяОсобливості наповнення місцевих бюджетів 2019 в цифрах