«Україна – моя країна»

24 лютого 2023 року у Центральній бібліотеці англійського міста Вотфорду за ініціативи старшого викладача кафедри теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мединської Аліни, була представлена виставка художніх робіт «Україна – моя країна» до дня вшанування річниці активної фази російсько-української війни. Виставка відбувалась у рамках глобального пролонгованого проєкту «Вотфорд з Україною».

Учні міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Старокостянтинова засобами мистецтвапоказали англійцям свої переживання, сум, надії та мрії. Це демонстрація  здібностей, майстерності та свідомої громадянської позиції наших школярів, адже виручені за роботи кошти підуть на закупівлю медичної допомоги для України.

Під час виставки відбувся телеміст Вотфорд – Хмельниччина, у якому брали участь
викладачі Хмельницького ОІППО, учні – автори робіт, що презентуються на виставці, та їх педагоги. Пропонуємо переглянути фото робіт та фоторепортаж з виставки.

Щира подяка:

Машталер Ользі, Гаврилянчик Анні та Лопушинській Анастасії (Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Михайла Чекмана) за українські мотиви в техніці витинанок.

Шевчук Ангеліні, Волколуп Аліні та Вознюк Єлизаветі (Старокостянтинівська школа № 7 та ліцей ім. М.С.Рудяка) за глибокі думки у графіці та живописі.

Бойчун Єлизаветі та Мельник Яні (Кам’янець-Подільський Центр дитячої та юнацької творчості) за самчиківський розпис та яскраві соняхи.

Самборському Ярославу, Буйняк Дар’ї, Маканик Дарії, Кліщ Соломії, Вишневській Валенсії, Лауті Єві (Кам’янець-Подільський ліцей № 9 ім. А.М.Трояна) за чудові живописні роботи.

А також щира вдячність учителям та керівникам гуртків за мотивацію до участі учнів та
вихованців у проєкті.

Все буде Україна!

За матеріалами Хмельницького обласного

інституту післядипломної педагогічної освіти

 

 

 

попередня статтяВідбувся семінар для викладачів мистецьких шкіл
наступна статтяЦентр видачі гуманітарної допомоги обласної ради продовжує роботу