Українка завоювала першу медаль чемпіонату світу-2022 з важкої атлетики

На чемпіонаті світу-2022 з важкої атлетики, що триває у столиці Колумбії Боґоті, розіграли медалі у ваговій категорії до 59 кг серед жінок. Саме в цій дисципліні Україна завоювала першу нагороду змагань: малу “бронзу” здобула Каміла Конотоп.

До цього найкращим результатом Конотоп на дорослих світових першостях було 16-те місце у двоборстві (12-те в ривку) 2019 року. ЧС-2021 спортсменка пропускала.

Змагання на чемпіонаті світу-2022 традиційно розпочалися з ривка. Конотоп успішно стартувала зі спроби на 98 кг. Далі українка не впоралася зі 101 кг, але в третьому підході подужала 102 кг. Цей результат виявився третім серед учасниць та приніс їй першу в кар’єрі малу бронзову медаль такого рівня. Раніше спортсменка підіймалася на п’єдестал світової першості лише серед юніорок.

попередня статтяПрезидент України підписав євроінтеграційний Закон щодо приведення законодавства у сфері охорони прав на сорти рослин та насінництва і розсадництва у відповідність із положеннями законодавства Європейського Союзу
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!