Українська паралімпійка Оксана Козина завоювала історичне золото світової першості з бадмінтону

🥇🇺🇦 Історичне золото для України!

🏸 Оксана Козина стала чемпіонкою світу з парабадмінтону. Золото, яке здобула наша спортсменка, виступаючи в одиночній категорії (клас SL 3) у Токіо, стало першим для українців на світових першостях у цьому виді спорту.

У груповому етапі Оксана Козина здолала господарку змагань та представницю Франції.

Далі українка взяла гору над суперницею з Австралії та перемогла двох опоненток з Індії. А у вирішальному напруженому раунді світової першості українська бадмінтоністка перемогла туркеню – 20-22, 21-18, 21-14.

Ще двоє представників України залишилися поза п’єдесталом Олександр Чирков фінішував п’ятим, а Ніна Козлова не змогла пробитися у плей-офф.

Українська тріумфаторка чемпіонату світу цьогоріч стала переможницею Канадського міжнародного турніру з парабадмінтону. А минулого року виграла міжнародні змагання у Дубаї.