Українсько-американський інвестиційний форум: нові інвестиційні перспективи для України

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в Українсько-американському інвестиційному форумі, який проходив у рамках «Ukrainian Week» у Вашингтоні (США).

Економічний захід цьогоріч об’єднав  близько 300 учасників – членів української діаспори з майже усіх штатів Америки, представників органів місцевого самоврядування з України,  американських та міжнародних інвестиційних компаній, підприємців, урядовців та власників бізнесу з України та США.

На міжнародному зібранні говорили про інвестиції та підтримку нашої держави на фоні загрози військового вторгнення рф.

Учасники Форуму закликали американський бізнес та українську діаспору підтримувати Україну в сьогоднішніх реаліях сьогодення під час постійної небезпеки з боку російського агресора, та якнайбільше залучати передові та новітні технології.

Форум є унікальною платформою для встановлення діалогу між зацікавленими сторонами у напрямку інвестування та налагодження співпраці на найближчу перспективу.

«Обговорення спільних дій з метою зміцнення підтримки України, питання інвестицій в Україну, використання заморожених російських активів на користь нашої держави – вагомі питання, які були порушені під час форуму. Залучення іноземного капіталу зараз для України є особливо важливим та необхідним, коли наша економіка щодня долає виклики війни – скорочення реального ВВП, зріст інфляції, порушення торгівлі та експорту української продукції, руйнування інфраструктури, витрати колосальних ресурсів на військове протистояння. Сполучені Штати Америки, окрім військової, є для нас потужною фінансовою підтримкою», – зазначила Віолета Лабазюк.

Головними спікерами були Джим Коста – конгресмен-демократ, член Українського кокусу, Енід Брекетт – виконавчий директор MSI Defense Solution (компанія по виробництву оборонно-космічної продукції), Пітер Чан – генеральний директор XTREE and President of World Smart Cities Forum (некомерційна організація, яка допомагає місцевим органам влади вирішувати поточні проблеми), Джон Моран – старший радник з інвестиційних ініціатив Міжнародної фінансової корпорації розвитку США.

Ключові теми, які розглядалися:

🔹приватні та публічні інвестиції в Україні;

🔹українська воєнна економіка;

🔹Україна як новий дім для імпакт-інвестування (підхід мобілізації капіталу в інвестиції, спрямований на позитивний соціальний, економічний та екологічний впливи).

Також були представлені  українські проєкти для реалізації міжнародними інвесторами.

Майже два роки широкомасштабного вторгнення американські партнери наповнюють дефіцит українського бюджету, завдяки Україна може забезпечувати стабільність економічної, соціальної, медичної та інших сфер життя суспільства, бути надійним тилом для військових.

Як відомо, США є лідером у впроваджені санкцій проти рф – провідних компаній, оборонних підприємств,  російських еліт, видобутку та експортування нафти та газу, енергетичних ресурсів.

На території України, і Хмельниччини зокрема, успішно діє проєкт USAID «Економічна підтримка України», від американського народу. Діяльність проєкту спрямована на грантову підтримку громад, малих та середніх підприємств, покращення інфраструктури.

 

попередня стаття7 уроків про психологію для учнівства: для шкіл створили посібник
наступна статтяУ Хмельницькому відбулося спецпогашення марки, присвяченої 30-річчю «Укрпошти»