У Хмельницькому відбулося спецпогашення марки, присвяченої 30-річчю «Укрпошти»

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення АТ «Укрпошта»  введено в обіг  поштовий блок «Укрпошта завжди поруч з вами» серії «Героїчні професії».

Сьогодні за участі заступника голови обласної ради Валентина Соколюка, генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського, представників обласної військової адміністрації, Хмельницької міської ради, філії АТ «Укрпошта», співробітників, які працюють в поштовій системі понад 30 років, на Хмельницькому залізничному вокзалі відбулося спецпогашення нових поштових марок.

Валентин Соколюк від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради привітав з ювілейною датою створення АТ «Укрпошта» колектив найбільшого поштового оператора та виходом нового поштового блоку.

«Надзвичайно приємно долучитися до церемонії погашення нової марки. Поштовий блок присвячено самовідданій та звитяжній роботі понад 40-тисячній когорті працівників компанії в умовах повномасштабного вторгнення, які щоденно забезпечують логістику надання поштових послуг населенню. Дякую вам за сумлінну працю в непростих реаліях сьогодення, ініціювання і долучення до соціальних проєктів. Вважаю, що назва поштового блоку досить влучна “Укрпошта завжди поруч з вами” та демонструє єдність, згуртованість і бажання йти до омріяної Перемоги”, – зазначив Валентин Іванович та з нагоди 30-ї річниці створення АТ ‘Укрпошта’ вручив працівникам відзнаки обласної ради.

Блок складають дві марки: «Укрпошта доставляє» та «ЗСУ перемагають”. На них зображено пересувне поштове відділення Укрпошти, яке приїхало в населений пункт відразу після його звільнення Збройними силами України.

Тираж блоку – 200 000 примірників, з яких 6 100 – неперфорованих з наддруком «Укрпошта 30 років».

Тираж конверта «Перший день» – 40 000 примірників, картки – 96 000 примірників.

Номінал марок – М = 18 грн (відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України).

Художник поштового блоку, конвертів та штемпелів «Перший день» – Віктор Грудаков, дизайн штемпелів спецпогашення  – Оксани Шуклінової.

Нагадаємо, випуск «Героїчні професії» присвячено людям різних спеціальностей, які працюють для українців та заради Перемоги нашої країни. Героїчну серію у 2023 році розпочав поштовий блок «Воїни світла. Воїни добра», 4 листопада 2023 року вона поповнилася випуском «Залізні люди», а сьогодні до колекції додався блок «Укрпошта завжди поруч з вами».

попередня статтяУкраїнсько-американський інвестиційний форум: нові інвестиційні перспективи для України
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!